• Vianočné obdobie u nás

• Posledný týždeň pred zimnými prázdninami sa aj v našej škole niesol v znamení Vianoc. Príprava darčekov a výrobkov na vianočné trhy, program, ktorý pripravili pre nás ostatných druháci, deti ŠKD, členovia hudobno-pohybového krúžku a deti ovládajúce spev a hru na hudobný nástroj – to všetko nás naladilo na vianočnú strunu. Atmosféru dotvoril u starších žiakov umelecký zážitok, návšteva baletného predstavenia Luskáčik v Slovenskom národnom divadle.

Videli sme, a najmä cítili sme, že dlhé kovidové obdobie nepoznamenalo našu potrebu ukázať, čo vieme, a z druhej strany zasa cítiť a oceniť, čo dokážu iní - naši žiaci, naši spolužiaci. Naopak, zdalo sa, že po dlhej vynútenej prestávke sme pocit spolupatričnosti vnímali  ešte intenzívnejšie.

Ďakujeme učiteľom, ktorí sa deťom venovali, rodičom, ktorí im pomohli zvládnuť náročné technické problémy, a aj tým, ktorí nás podporili morálne a prišli osobne.

Príjemný zvyšok starého roka a šťastný nový rok!

Alena Olšovská

• Vianočné prianie

Krásne vianočné sviatky a  šťastný nový rok všetkým želajú

Alena Olšovská a kol. zamestnancov ZŠ s MŠ.

• Zmena výšky stravného

• Oznamujeme rodičom a zákonným zástupcom žiakom ZŠ  a detí MŠ, že od 1. 1. 2023 vzhľadom na zvýšené ceny potravín a energií sa mení výška stravného a výška réžie v školskej jedálni.

1. V prípade všetkých kategórií stravníkov sa výška úhrady za stravu pohybuje v úrovni 5. finančného pásma (s účinnosťou od 1. 1. 2023) a príspevok rodiča na režijné náklady sa zvyšuje na sumu 0,35 €.
            2. Podmienky úhrady príspevku:

príspevok na nákup potravín podľa bodu 1 a príspevok na režijné náklady uhrádza zákonný zástupca dieťaťa alebo žiaka bezhotovostnou platbou na potravinový účet školy.

• Milí rodičia,

ďakujeme vám, že sme sa mohli zapojiť do zbierky pre charitatívnu akciu -  Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? V priebehu 5 dní sme v škole s vašou nezištnou pomocou naplnili 27 krabíc od topánok, ktoré sa stanú vianočnými darčekmi osamelých seniorov.

Za každú pomoc ĎAKUJEME!

Fotogaléria...