Dňa 24. júna sme v našej škole privítali žiakov 7. a 8. ročníka zo Spojenej školy Sekule, ktorí k nám pricestovali na bicykloch. Na našom Dvočeku si s našimi deviatakmi zmerali sily v priateľskom volejbalovom zápase.
Hoci nám počasie pripravilo poriadne horúci deň, športové nadšenie nikomu nechýbalo. Po zápase si hostia oddýchli v príjemnom prostredí nášho školského dvora a načerpali sily pred cestou domov.
Bolo nám potešením privítať u nás našich susedov zo Sekúl. Ďakujeme za príjemne strávený čas, športového ducha a priateľskú atmosféru. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie! 😊👏🏐☀️